Leden 2013

LAYOUT #2

31. ledna 2013 v 14:16 | Vii |  News on blog

Krásné odpoledne.
Všem, kteří úspěšně absolvovali první pololetí - či nějakou zkoušku na vysoké. Přeji mnoho úspěchů do dalších let :)
Dále bych se chtěla vyjáfřit k tomuto úžasnému layoutu, který udělala Cathrin. Tímto bych Ti chtěla ještě jednou poděkovat. Je opravdu krásný!:)
Dále můžete vidět v menu novou ikonku "extra". Rozhodla jsem se zavést zde různé soutěže v podobě duelů, módní policie apod.. Je to hlavně kvůli tomu, abychom navázali nějaký kontakt, aby Vaše komentáře nemuseli být jenom jednotvárné - třeba u fotografií. Takže bych Vám chtěla tímto dát prostor k vyjádření vlastního názoru:) Takže se těšte na pár novinek! :)

TCD STYLE #2

30. ledna 2013 v 15:26 | Vii |  Style from TCD
  • Dnešní článek o stylu bych chtěla začít tak 'z lehka' :D A proto volím tento prsten. Já si na šparky potrpím ať se jedná o zlato, stříbro, bižuterii.. Tento prsten je velice podobný tomu, co má AnnaSophia na ruce. Mně se moc líbí k zakoupení zde. V přepoštu na koruny stojí asi 290 Kč.

  • Dalším prvotřídním kouskem, do kterého jsem se opravdu zamilovala je tento batoh. Na této stránce ho najdete v různých barvách, ale i vzorech. Líbí se mi jak ta barva, tak hlavně jednoduchý střih. Vypadá opravdu úžasně. :)


QUOTE #2

29. ledna 2013 v 8:13 | Vii
Další ze série "quotes". O tomhle si myslím, že zase tak pravdivý není.. já neumím lhát a když lžu, tak se pak do toho ještě více zamotám a radši jdu s kartami na stůl. Co Vy?:)

"Abys dokázala co chceš, někdy můžeš lhát. Po nějakém čase to, co bylo lží se stane skutečností."
" Sometimes you have to fake it to make it. After a while, what's fake becomes truth"
- Larissa, The Carrie Diaries

01x05 DANGEROUS TERRITORY - episode stills

29. ledna 2013 v 8:05 | Vii |  gallery updates
A dnes také vyšly nové "stillsky" k pátému dílu. Tady máte menší ochutnávku toho, co nás bude čekat za týden :)
01x05 - Dangerous territory - episode stills ; synopsis

SARAH JESSICA PARKER A CANDANCE BUSHNELL O SERIÁLU

29. ledna 2013 v 7:54 | Vii |  News TCD

"Myslím si, že je to skvělé, že lidé chtějí slyšet příběh o mladé Carrie, rozumím tomu. Peter Roth je chytrý, nadaný a vtipný a jsem si jistá, že seriál bude v dobrých rukou." Říká Sarah Jessica Parker o seriálu the Carrie Diaries.
Druhá kniha z dílny Candance Bushnell -Summer and the City: A Carrie Diaries- která vyšla v dubnu loňského roku, popisuje první výlet do New Yorku. "Zatím můžeme vidět rozdíly mezi knihou a seriálem. Jak jsem řekla, vždy musím začít úplně nanovo." Obě knihy o mladé Carrie se staly hity po celém světě.

01x04 FRIGHT NIGHT PROMO

29. ledna 2013 v 7:36 | Vii |  Videos - TCD
A je tu promo video k novému dílu, který vyjde příští pondělí. Jak už jsem psala v článku, v seriálu je oslava Halloweenu a vypadá to docela vtipně..:)
QUOTE #1

28. ledna 2013 v 23:13 | Vii |  Quotes
Ráda bych sem přidávala vždy zajímavé texty, které zazněly v seriálu. Budou jednoduše nazvané "quotes". Některé nám určitě vykouzlí sarkastický úsměv na tváři a v hlavě se řekneme "ano, ano.." stejně jako tomu kolikrát bylo i ve sloupcích budoucí Carrie ze Sexu ve městě. Snad se některé budou líbit. Pod perexem najdete originál. Opět přeloženo mnou..


"Láska je něco, na co čekáme. Představujeme si náš první sex, první políbení, první slova "miluje tě", ale nikdy si nepředstavíme náš první rozchod, první zlomené srdce. Možná proto, že je to tak bolestivé si to pouze představit, je to ta bolest ze ztracené lásky, která nás utvoří v toho, kým opravdu jsme. Život se stane složitějším a plným sliby a možnostmi otevřít naše srdce novým začátkům, novým snům, novým místům. Věci už dávno nejsou pouze představami. Hledám samu sebe, kdo jsem byla a kdo chci být."JAK BUDE VYPADAT PRVNÍ SÉRIE, CO SE BUDE LIŠIT OD ORIGINÁLU A KDY PŘIJDE CARRIE O PANENSTVÍ?

28. ledna 2013 v 22:03 | Vii |  News TCD
Pěkný večer :) Přináším Vám dlouhý překlad informací, které nám tvůrci a herci poskytli na letošních TCA. Dočtete se zde, co by se mělo stát v první sérii a jak moc se budou lišit Sex ve městě, knihy a the Carrie Diaries.. Je to docela dlouhé a překládala jsem to sama, tak prosím o omluvu některých obratů v čj a pokud budete kopírovat tak se zdrojem, zabralo mi to skoro dvě hodiny:) Za článek děkuji - tvequals.com. Fotky z akce najdete zde.

Televizní kanál CW nově vysílá seriál The Carrie Diaries, který je o životě mladé Carrie - té ženy, která později vytvořila slavný sloupek 'Sex ve měste'. Všichni hlavní účinkující - AnnaSophia Robb, Austin Butler, Ellen Wong, Katie Findlay, Stefania Owen, Brendan Dooling, Chloe Bridges, Freema Agyeman, and Matt Letscher, a hlavní producenti Amy B. Harris, Josh Schwartz, Len Goldstein - a také autorka a zároveň producentka Candace Bushnell na letošním TCA odtajnili svým divákům a fanouškům, co by měli očekávat v první sérii.

Carrie nebude chtít prozradit svůj věk

Mladá Carrie žije život o dost starší dívky - aspoň z poloviny. Na otázku, jak se tohle všechno vyvine odpověděla producentka Amy B. Harris slovy "Jedná se o příběh dospívání, který je umocněn nadšením a zkušeností z Manhattanu, a právě tam bude skrývat svůj věk - například vtipy o krásné pleti jako miminko. Samozřejmě si budeme hrát s tím, jaký je odpovídající věk pro takovýto způsob/druh života. Takže se těšte na velké drama a doufejme také legrace, hlavně, až vše co tají jí 'bouchne' přímo před obličejem.

Samantha, Miranda and Charlotte budou určitě v seriálu..někdy


RECENZE #1

27. ledna 2013 v 18:48 | Vii |  Recenze
Na oficiální stránce českého časopisu Elle jsem našla recenzi The Carrie Diaries. Přijde mi trošku moc přehnaně subjektivní. Připadá mi, jakože to někdo, ač možná ne úmyslně, tak přesto zbytečně moc odsuzuje. Jenže já v tomhle také nebudu objektivní. Nadruhou stranu mě mile překvapilo, že se o tomto seriálu u nás šíří podvědomí.
Nechci tu vypisovat vše s čím nesouhlasím..ale pár si neodpustím. Nikdo nemůže od mladé herečky očekávat stejné herecké výkony jako od téměř o generaci starší herečky. Nic proti SJP, mám jí moc ráda, ale opravdu by mohla být skoro Anninou matkou... Přeji pěkné počtení a napište mi, co si o tom myslíte:)

Pěkně od začátku. Carrie Diaries je prequel slavného Sexu ve městě. Děj sleduje osudy Carrie Bradshaw v roce 1984, tedy v době, kdy sundala rovnátka a začala poznávat svět prvních lásek i posledních módních výstřelků. Má mladší sestru, hodného otce, žije na předměstí a právě dostala svou první práci ve velkém New Yorku. Seriál může začít!
Hned první problém je ale v tom, že kudrnatá AnnaSophia Robb jako náhrada za Sarah Jessicu Parker nestačí. Ač se snaží, je jen o třídu lepší než ostatní hvězdičky v podobných teen dramatech. Další zádrhel je také zřejmý - místo stanice HBO, která si jako placený kanál může mnohé dovolit, Carrie Diaries jsou majetkem CW. Ten je cílený na náctileté diváky, a proto se o sexu a jeho praktikách (které byly podstatou předchozího seriálu) může mluvit jen v náznacích, pokud vůbec.

GALLERY UPDATE

26. ledna 2013 v 17:43 | Vii |  gallery updates

Pokud jste si všimli, že tu dnes nepřibyly žádné novinky, tak důvodem není to, že bych byla líná, že novinky nejsou nebo že vášnivě sleduji prezidentské volby. Důvodem je, že přidávám desítky fotek do galerie.. Zatím se jedná hlavně o AnnuSophii a fotky z oficiálních akcí od roku 2005. Doufám, že co nejdříve bude galerie doplněna. Teď by tam měly být všechny akce od roku 2005 do roku 2010. I když se mi nezdá, že by v roce 2010 byla jen jedna oficiální akce..takže to zřejmě také doplním:)
Přeji Vám pěkný sobotní večer ať už budete slavit nebo zapíjet žal..

01x03 Read Before Use - Seznámení s dílem

25. ledna 2013 v 15:48 | Vii |  Previews
Producentka a spolu-scénáristka Amy B. Harris nás seznámí s novým dílem the Carrie Diaries, který vyjde již toto pondělí.
Je to hrubší překlad toho, co říká ve videu.
"Má domácí vězení, její otec jí viděl, jak se v bazénu líbá se Sebastianem a je velice zklamaný. V podstatě jí řekl, že se se Sebastianem nesmí dál vídat. Carrie ví, že je to z nějakého určitého důvodu, ale otec jí odmítá sdělit jaký ten důvod je. V díle Read before Use se Carrie snaží zjistit, jaký je to důvod a jestli je správné se s ním vídat dál nebo poslechnout otce.
Walt si uvědomil, že už nechce být ve vztahu a Maggie se snaží uvědomit si, co to pro ní znamená, nebýt Waltova přítelkyně..
Mouse se rozhoduje, zda se má vrátit zpátky k Sethovi, poté co jí volal a řekl, že mu chybí. A ona tak trochu bojuje s tím, jak pojmenovat tento vztah, který už jednou ztroskotal."

TCD STYLE #1

25. ledna 2013 v 12:26 | Vii |  Style from TCD
Jedna asi z nejvíce aktualizovaných rubrik bude určitě tato. I když je seriál točen v duchu 80.let, tak i přesto tam jsou krásné a kvalitní kousky. Jedním z důvodů, proč to sem dávám je, že některé oblečení je volně k dostání i v našich obchodech - H&M, TOPSHOP, C&A.. takže bychom si je mohli i my pořídit:)

  • šaty, které má na sobě Mouse jsem bohužel přesně nenašla, ale jsou z obchodu TOPSHOP, který je i v ČR. V odkazu najdete pár černých šatů, které by lehce mohly odpovídat.. Já osobně mám takovýhle styl ráda a šaty se mi moc líbí, mrzí mě, že jsem je na stránkách přesně nenašla, kdyby je někdo našel, prosím, hoďte mi sem odkaz:)

  • Dalším kouskem jsou tyto suprové kalhoty. Rifle jsou decentní, ale přesto zaujmou. Barevně jsou pěkně sladěné. Moc se mi líbí jak ke svetru, který má Carrie, tak i k tomu vpravo. Tyhle kalhoty se dají sehnat přes internet v obchodě urbanoutfitters. A jsou zlevněné o celých 40$.


Zpráva pro affiliates

25. ledna 2013 v 10:44 | Vii |  News on blog

Jen jsem Vám chtěla oznámit, že asi tak první měsíc Vás nebudu třídit. Nejprve bych se d Vámi chtěla "seznámit" atd.. Takže zatím budete všichni v jedné skupině a pak půjdete buď do: Elite, Top, Regular..:)
Děkuji za spřátelení:)

AFFILIATES

25. ledna 2013 v 9:52 | Viihttp://gra-sis
http://beyonce
http://nadalistas
http://online-tvd
http://vd-heart
http://millaj
http://iwebpears

01x05 DANGEROUS TERRITORY

24. ledna 2013 v 14:37 | Vii |  Synopsis - 1.season
Carrie během své stáže narazí na starého známého a dostane pozvánku na večeři a večírek k jeho matce, samozřejmě na Manhattanu. Její city k Sebastianovi jí zkříží cestu až když ho uvidí s jinou dívkou.. Mouse je nadšená, že je zpátky se Sethem, ale její obavy z toho, že bude špatná v posteli ji přivedou k Waltovi, kterého požádá o pomoc. Maggie narazí na Donnu LaDonnu a její přítele, ve svém oblíbené restauraci.Když Tom ztratí svůj snubní prsten, uvědomí si, že Harlan (nová postava) může být ta pravá k pozvání na rande..