About TCD

1. ledna 2013 v 16:21 | Vii
Píše se rok 1984 a život 16-leté Carrie Bradshaw není jednoduchý. Po smrti Carrieniny matky je její mladší sestra Dorritt víc neovládatelnější a jejich otec Tom moc nezvládá břemeno zodpovědnosti, kterým je povinnost vychovávat bez jakékoliv pomoci dvě puberťačky.
Náročné chvíle ulehčují Carrie její přátelé: sladká a usilovná Mouse, sarkastická a sebejistá Maggie a citlivý Walt. Život na předměstí v Connecticutu je však příliš jednotvárný nato, aby Carrie odpoutal od jejích každodeních starostí. Carrieniným jediným snem je dostat se pryč z města, a to i když do školy přijde nový výmměný student Sebastian, který svým vzhledem a chováním upoutá její pozornost a přinese trochu života do ospalého města. Když Tom nabídne Carrie místo stážistky v právnické firmě na Manhattanu, děvče neváhá a souhlasí. Světla New Yorku Carrie otevřou oči a změní pohled na svět. Zdrojem její inspirace se stane Larissa, stylová editorka magazínu Interview, která stojí v centru jedinečné kultury a setkává se s pozoruhodnými osobnostmi.
Ikdyž mají přáleté a rodina v Carrieninom srdci pevné místo, s Manhattanem, nejdůležitějším ,,mužem" v jejím životě na ní čeká láska na první pohled.

Zdroj - csfd.cz

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama