QUOTE #1

28. ledna 2013 v 23:13 | Vii |  Quotes
Ráda bych sem přidávala vždy zajímavé texty, které zazněly v seriálu. Budou jednoduše nazvané "quotes". Některé nám určitě vykouzlí sarkastický úsměv na tváři a v hlavě se řekneme "ano, ano.." stejně jako tomu kolikrát bylo i ve sloupcích budoucí Carrie ze Sexu ve městě. Snad se některé budou líbit. Pod perexem najdete originál. Opět přeloženo mnou..


"Láska je něco, na co čekáme. Představujeme si náš první sex, první políbení, první slova "miluje tě", ale nikdy si nepředstavíme náš první rozchod, první zlomené srdce. Možná proto, že je to tak bolestivé si to pouze představit, je to ta bolest ze ztracené lásky, která nás utvoří v toho, kým opravdu jsme. Život se stane složitějším a plným sliby a možnostmi otevřít naše srdce novým začátkům, novým snům, novým místům. Věci už dávno nejsou pouze představami. Hledám samu sebe, kdo jsem byla a kdo chci být.""Love is something we wait for, we imagine our first sex, our first kiss, our first I love you, but we never imagine our first heartbreak. Maybe because its too painful to even imagine but in a way the pain of love truly changes us its the losing of love that makes us who we are. Life gets more complicated but also filled with promise and the possibility of opening hearts to new beginnings, new dreams and new places. Things are no longer a fantasy. I'm searching for me: who I was and who I wanted to be."
 


Komentáře

1 Štěpánka Štěpánka | 22. července 2013 v 21:25 | Reagovat

Ahoj :) je to super dlouho jsem hledala takovéto citáty ze sexu ve městě..jenom jsem tě chtěla upozornit na to, že text nejde přečíst :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama