ROZHOVOR S ANNOUSOPHIÍ ROBB PRO ELLE

10. února 2013 v 11:08 | Vii |  Interviews
Jeden z prvních rozhovorů na této stránce. Je s AnnouAophií a je pro americkou Elle. Překládala jsem ho sama, kdyžtak omluvte nějaké jazykové nesrovnalosti.. Pěkné počtení:)

Teď, když známe celé čtyři epizody nejnovějšího seriálu CW - The Carrie Diaries, nám AnnaSophia Robb dokázala, že dokáže navázat na Sarah Jessicu Parker a jít v jejích - vždy stylových - botičkách/stopách jakožto Carrie Bradshaw. Tento seriál nás nostalgicky vezme zpátky do osmdesátek a ukáže nám módná výstřelky té doby. Dále se setkáme s Carriinou první láskou - Sebeastianem.
ELLE: Jaké to je být najednou uprostřed dění? Co je zatím nejlepší věc, kterou jsi zažila?
AnnaSophia Robb: Naštěstí jsem lehce vzdálená tomu dění, protože zatím stále pracuji a nevidím ten ruch a shon. Ale zážitky tu byly - největší asi ten, být pozvaná na promítání a posuzování různých záběrů seriálu!
ELLE: Jaký je tvůj oblíbený outfit, který jsi zatím v show měla?
AnnaSophia Robb: V sedmé epizodě mám na sobě šaty, které jsou barevně jako pro vílu, ale střihově jako pro princeznu. Je v nich hodně krinolíny, pěny, která má barvu moře, růžová a zářivě. Nebyly rozhodně nejpohodlnější, ale určitě nejvíce okouzlující.
ELLE: Jak se ti pracuje se stylistou Ericem Damanem?
AnnaSophia Robb: Eric je skvělý - úžasný, hodný a velice kreativní člověk. Má okolo sebe ten nejlepší tým, který pro nějho pracuje. A obdivuji ho v tom, jak dokáže sladit i nesladitelné věci, já bych to nedokázala. Má opravdu dokonalé oko pro tohle.
ELLE: Co nám můžeš prozradit o dnešní epizodě?
AnnaSophia Robb: Uvidíte mě jako princeznu Dianu v jejím svatebním dni. Uvidíte některé opravdu skvělé kostýmy. A Walt pozná nového kamaráda, který ho navede na nový směr cesty v jeho životě. Také uslyšíte dobrý řev Chewbaccy.
ELLE: Který Fashion week v New Yorku navštívíš?
AnnaSophia Robb: Ještě nejem rozhodnutá! Zatím čekám na svůj natáčecí rozvrh a podle něho uvidím, na které přehlídky půjdu.
ELLE: Jaké to je pokračovat ve (stylových) šlépjejích Arah JessicyParker?
AnnaSophia Robb: Je to neskutečné a nemyslím si, že bych to už úplně zpracovala.
ELLE: Jak jste si s Carrie podobné?
AnnaSophia Robb: Carrie v seriálu žije dvojí život a já se stejně jako ona cítila na střední - najít rovnováhu mezi prací a studiem.
ELLE: Jaké je tvé oblíbené a tajné místo v New Yorku a proč?
AnnaSophia Robb: Kdybych vám to řekla, tak už by nybylo tajné, ne? Ale vždy zajdu do obchodu se sladkostmi - o svém tajném vám neřeknu.
 


Komentáře

1 Lussi Lussi | Web | 16. února 2013 v 19:57 | Reagovat

Tak jsem zvědavá jestli teda nějaký Fashion Week navštíví, ráda bych viděla fotky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama