Únor 2013

01x08 HUSH HUSH promo

26. února 2013 v 12:17 | Vii |  Videos - TCD
Přináším dvě proma k příští epizodě "Hush Hush". Konečně se setkají Carriiny utajované světy. Jak to skončí.. na to si musíme počkat.01x09 THE GREAT UNKNOWN

24. února 2013 v 14:15 | Vii |  Synopsis - 1.season

Carrie má na starost pohlídat Dorrit a ta se jí ztratí. Carrie se obrátí na Sebastiana, jedinou osobu, která může pomoci najít Dorrit. Mouse se oboří na Westa, populárního sportovce/skauta, který k jejímu neštěstí, sesadí Mouse z prvního místa ve třídě. Walt překvapí sám sebe, když se svěří nečekané osobě. Tom se ocitne v neprobádaném teritoriu, když přijde řeč na ženy. Proto se obrátí na Larissu, aby mu poradila.

01x07 Caught - Seznámení s dílem

24. února 2013 v 13:34 | Vii |  Previews
Přináším další díl - Caught, který nám popisuje hlavní producentka Amy B. Harris. Již zítra vychází v USA, nenechte si ho ujít!:)
Dále bych Vám chtěla poděkovat za pěkné uvítání nové adminky - Diany:) Jak jste si všimli, moc to teď nezvládám a do toho jsem ještě chytla chřipku.. Těšte se na novinky a dále koukejte na Carrie Diaries!:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Tom se snaží sblížit se s Dorrit a vytvořit si s ní lepší pouto a pozve ji na společenskou událost. Což se nakonec ukáže jako jedna velká výzva i pro něho samotného. Larissa, která je pro Carrie vzorem ukáže a nabídne Carrie nové možnosti a Carrie bude muset učinit velká rozhodnutí."Písničky - 01x06

24. února 2013 v 9:33 | Dyki Klibany |  Music - 1.season

A Flock of Seagulls - Space Age Love Song

The Twisters - Heartless

Carole King - I Feel the Earth Move

DUEL #2

19. února 2013 v 17:04 | Vii |  duel
V prvním duelu proti sobě soupeřily sestry - Carrie a Dorrit. Carrie vyhrála poměrem 13:7.
Do druhého duelu jsem vybrala nejlepší kamarádky - Maggie a Mouse. Nebudu sem psát, koho mám raději já, nechci Vás zbytečně ovlivňovat :D ..no, spíš nevím komu dám hlas, to je ten pravý důvod, proč se tu nechci rozepisovat kterou mám raději :D
Hlasovat můžete dole v anketě :)

MÓDNÍ POLICIE #2

19. února 2013 v 16:59 | Vii |  módní policie
V první módní policii jste hodnotili Stefanii Owen a hodnocení bylo většinou kladné. Tyto soutěže jsou především o Vašich názorech, takže si vážím více těch rozepsaných, které řeknou svůj názor. Pár příkladů za všechny.:
  • Darela - nadalistas.com "A zase budu brblat :D Mě se tento styl nelíbí :/ Já moc hippie styl nemusím a tohle se mu fakt podobá :/ Ale je to samozřejmě jenom můj pohled :D"
  • Tess* - online-tvd.blog.cz "mě se to líbí:) je to zajímavéé, sama bych si asi nikdy nic takového nevzala, ale vypadá to dobře:)"
Děkuji Vám všem za názory a teď se pojďme podívat na druhé kolo módní policie. Tentokrát jsem vybrala Austina Butlera. V seriálu ho moc ráda nemám, ale v obleku vypadá skvěle. Já osobně mám velkou slabost pro muže v oblecích.
Austinovi tmavě modrá barva sluší a docela i ten jeho děsný rozcuch nevypadá tak nevhodně k obleku..:D Co Vy na to?:)

01x08 HUSH HUSH

19. února 2013 v 16:12 | Vii |  Synopsis - 1.season
Za dva týdny se můžeme těšit již na osmou epizodu!:)

Carrie je nadšená, že opět stráví párty spolu s Larissou na Manhattanu. Užívá si noc a baví se s lidmi z populárního časopisu Interview, ale nečekané setkání promění její skvělou noc v propadák. Maggie a Mouse čelí Sebastianovi a vyzvídají, jestli stále ke Carrie cítí nějaké city. Doporučí mu, aby udělal velké gesto, jestli uvažuje nad tím, že by ji dostal zpátky. Harlan konečně přesvědčí Toma, aby s ním šel na dvojté rande. Budete překvapeni, co z toho vznikne. Zatímco Maggie hledá odvahu, aby Waltovi řekla o její utajovaném vztahu se Simonem - dříve než to řekne Donna LaDonna.

CAUGHT & HUSH HUSH STILLS

19. února 2013 v 15:52 | Vii |  gallery updates
Přináším update následujících dvou epizod. Sedmé epizody s názvem Caught a osmé - Hush Hush. Osobně se na obě moc těším. V sedmé se nám Carrie ukáže v krásných šatech, o kterých mluvila AnnaSophia v tomto rozhovoru. V osmé epizodě uvidíme párty na Manhattanu.

Písničky - 01x05

19. února 2013 v 15:28 | Vii |  Music - 1.season
Zatím nejchudší epizodou z hudebnícho hlediska byla pátá epizoda. Zazněly pouze tři písničky, což je velký rozdíl oproti první epizodě. Upřímně já v seriálech písničky moc nevnímám, takže mně osobně to nevadí:)Gone Daddy Gone - Violent Femmes

Overkill - Men At Work

Love to Lose Again - Melanie

01x07 CAUGHT promo

19. února 2013 v 15:23 | Vii |  Videos - TCD
Příští epizoda nese název "Přistižena/Chycena".. Podle proma to bude nějaký konflikt mezi Sebastianem, Carrie a George. Uvidíme, kolik nám toho producenti řeknou ohledně této epizody:)


01x06 ENDGAME - Seznámení s dílem

19. února 2013 v 14:58 | Vii |  Previews
Každá rodina tráví Den Díkůvzdání jinak, ale tradice se dodržují a letos poprvé budou Carrie, Tom a Dorrit trávit Den Díkůvzdání bez jejich matky a manželky.
Toto je vůbec poprvé, kdy se Carrie pustila do vaření. Jestli jste si všimli, tak "velká" Carrie nerada vaří a vy se postupem času dozvíte proč tomu tak je..
Carrie je na začátku nového vztahu a zatím je velice nejistá. Ovšem její otec už pozval na večeři George a jeho matku a tohle není ideální začátek vztahu pro Carrie..Moc rychlé.


01x06 Endgame promo

19. února 2013 v 14:34 | Vii |  Videos - TCD
Rychle doplním proma a novinky ohledně včerejší epizody a hned se vrhnu na další, která nás čeká příští týden:)Excuse me..

17. února 2013 v 22:25 | Vii |  News on blog


Ahoj, chtěla bych se Vám omluvit, za tento týden..celý byl moc náročný - škola, ale hlavně jsem měla v týdnu osmnáctiny a svátek:) Což je hlavní důvod, proč jsem na blog neměla čas, ale teď se pokusím doplnit všechny novinky, jak jen to půjde! :) Tak na mě prosím nezanevřete a dále sledujte The Carrie Diaries a novinky zde:)
Děkuji za pochopení, Vii :))

Dvě nové promo fotky

10. února 2013 v 11:33 | Vii |  gallery updates
Našla jsem dvě nové fotky k shootu Session. Tento shoot obsahuje plno různých fotek nafocených v různém prostředí a čase. Takže se nelekejte, různých druhů fotek. Všechny spadají do jednoho promo alba.:)


ROZHOVOR S ANNOUSOPHIÍ ROBB PRO ELLE

10. února 2013 v 11:08 | Vii |  Interviews
Jeden z prvních rozhovorů na této stránce. Je s AnnouAophií a je pro americkou Elle. Překládala jsem ho sama, kdyžtak omluvte nějaké jazykové nesrovnalosti.. Pěkné počtení:)

Teď, když známe celé čtyři epizody nejnovějšího seriálu CW - The Carrie Diaries, nám AnnaSophia Robb dokázala, že dokáže navázat na Sarah Jessicu Parker a jít v jejích - vždy stylových - botičkách/stopách jakožto Carrie Bradshaw. Tento seriál nás nostalgicky vezme zpátky do osmdesátek a ukáže nám módná výstřelky té doby. Dále se setkáme s Carriinou první láskou - Sebeastianem.
ELLE: Jaké to je být najednou uprostřed dění? Co je zatím nejlepší věc, kterou jsi zažila?
AnnaSophia Robb: Naštěstí jsem lehce vzdálená tomu dění, protože zatím stále pracuji a nevidím ten ruch a shon. Ale zážitky tu byly - největší asi ten, být pozvaná na promítání a posuzování různých záběrů seriálu!
ELLE: Jaký je tvůj oblíbený outfit, který jsi zatím v show měla?
AnnaSophia Robb: V sedmé epizodě mám na sobě šaty, které jsou barevně jako pro vílu, ale střihově jako pro princeznu. Je v nich hodně krinolíny, pěny, která má barvu moře, růžová a zářivě. Nebyly rozhodně nejpohodlnější, ale určitě nejvíce okouzlující.
ELLE: Jak se ti pracuje se stylistou Ericem Damanem?
AnnaSophia Robb: Eric je skvělý - úžasný, hodný a velice kreativní člověk. Má okolo sebe ten nejlepší tým, který pro nějho pracuje. A obdivuji ho v tom, jak dokáže sladit i nesladitelné věci, já bych to nedokázala. Má opravdu dokonalé oko pro tohle.
ELLE: Co nám můžeš prozradit o dnešní epizodě?
AnnaSophia Robb: Uvidíte mě jako princeznu Dianu v jejím svatebním dni. Uvidíte některé opravdu skvělé kostýmy. A Walt pozná nového kamaráda, který ho navede na nový směr cesty v jeho životě. Také uslyšíte dobrý řev Chewbaccy.
ELLE: Který Fashion week v New Yorku navštívíš?
AnnaSophia Robb: Ještě nejem rozhodnutá! Zatím čekám na svůj natáčecí rozvrh a podle něho uvidím, na které přehlídky půjdu.
ELLE: Jaké to je pokračovat ve (stylových) šlépjejích Arah JessicyParker?
AnnaSophia Robb: Je to neskutečné a nemyslím si, že bych to už úplně zpracovala.
ELLE: Jak jste si s Carrie podobné?
AnnaSophia Robb: Carrie v seriálu žije dvojí život a já se stejně jako ona cítila na střední - najít rovnováhu mezi prací a studiem.
ELLE: Jaké je tvé oblíbené a tajné místo v New Yorku a proč?
AnnaSophia Robb: Kdybych vám to řekla, tak už by nybylo tajné, ne? Ale vždy zajdu do obchodu se sladkostmi - o svém tajném vám neřeknu.