gallery updates

CAUGHT & HUSH HUSH STILLS

19. února 2013 v 15:52 | Vii
Přináším update následujících dvou epizod. Sedmé epizody s názvem Caught a osmé - Hush Hush. Osobně se na obě moc těším. V sedmé se nám Carrie ukáže v krásných šatech, o kterých mluvila AnnaSophia v tomto rozhovoru. V osmé epizodě uvidíme párty na Manhattanu.

Dvě nové promo fotky

10. února 2013 v 11:33 | Vii
Našla jsem dvě nové fotky k shootu Session. Tento shoot obsahuje plno různých fotek nafocených v různém prostředí a čase. Takže se nelekejte, různých druhů fotek. Všechny spadají do jednoho promo alba.:)

Austin Butler & Vanessa Hudgens - oslava Johna Varvatose

9. února 2013 v 22:20 | Vii
Další aktualitou je 10 nových fotek Austina Butlera a jeho přítelkyně Vanessy Hudgens z akce Johna Varvatose, který oslavoval otevření své oficiální webové stránky. Zamilovanému páru to moc sluší.

PERSONAL, ON THE SET, POSTERS

7. února 2013 v 19:00 | Vii
Další update galerie. Tentokrát se jedná o 9 soukromých fotek, 57 fotek z natáčení a 2 nové plakáty!:) Fotky z natáčení se mi velice líbí, Carrie má krásné outfity. Soukromé fotky jsou z akce seriálu - takže vidíme herce v 'civilu' a pospolu. A nové plakáty opět obsahují citáty - hlavně ten na kterém je Carrie sama je trefný. Užijte si fota:)

PROMO PLAKÁTY & SOUKROMÁ FOTA

3. února 2013 v 20:09 | Vii
Tak a další updates fotek.. První várka se týká soukromých fotek, které jsem našla na facebooku apod.. Další skupina fotek jsou novější, ale i starší oficiální plakáty seriálu. Myslím, že ty plakáty jsou pěkně udělané do těch 80.let :)

NOVÉ STILLS A CK ONE COLOR PRESS

2. února 2013 v 16:52 | Vii
Další aktualizací jsou nové screen fota ze šesté epizody Endgame. Zatím jich moc není, ale aspoň nějaká ochutnávka :)
Další fotky se týkají opět AnnySophie. Jsou z ledna. Mělo to souvislost s novou řadou kosmetiky od Calvina Kleina, Anna byla jednou z propagujících osobností. Moc jí to sluší :)

TODAY SHOW

2. února 2013 v 16:39 | Vii
AnnaSophia byla hostem populární New Yorské talkshow - Today Show. Na fotky z této akce se můžete /po kliknutí/ podívat v galerii.

01x05 DANGEROUS TERRITORY - episode stills

29. ledna 2013 v 8:05 | Vii
A dnes také vyšly nové "stillsky" k pátému dílu. Tady máte menší ochutnávku toho, co nás bude čekat za týden :)
01x05 - Dangerous territory - episode stills ; synopsis

GALLERY UPDATE

26. ledna 2013 v 17:43 | Vii

Pokud jste si všimli, že tu dnes nepřibyly žádné novinky, tak důvodem není to, že bych byla líná, že novinky nejsou nebo že vášnivě sleduji prezidentské volby. Důvodem je, že přidávám desítky fotek do galerie.. Zatím se jedná hlavně o AnnuSophii a fotky z oficiálních akcí od roku 2005. Doufám, že co nejdříve bude galerie doplněna. Teď by tam měly být všechny akce od roku 2005 do roku 2010. I když se mi nezdá, že by v roce 2010 byla jen jedna oficiální akce..takže to zřejmě také doplním:)
Přeji Vám pěkný sobotní večer ať už budete slavit nebo zapíjet žal..
 
 

Reklama