News on blog

Note.

30. března 2013 v 16:22 | Vii
Ahojky, ano, nemám na blog čas a omlouvám se, že jsem Vám nedala vědět dříve. Poslední měsíc jsem vůbec neměla na blog čas ani chuť. To ovšem neznamená, že se na Carrie Diaries nekoukám. Stále koukám a stále mě to baví čím dál tím víc:)
Ale prozatím tu nic moc aktualizovat nebudu. Všem spřáteleným se omlouvám, smažte si mě, nenáviďte mě, vše podle libosti.. :D
Pokud by se tu někdo našel, kdo by měl o tento blog zájem napište mi na tento mail prosím: xiiiiimcmxcv@gmail.com

Ještě jednou se omlouvám, třeba se k blogu brzy vrátím, třeba ne.. děkuji za všechny Vaše komentáře a názory.
Vii

Excuse me..

17. února 2013 v 22:25 | Vii


Ahoj, chtěla bych se Vám omluvit, za tento týden..celý byl moc náročný - škola, ale hlavně jsem měla v týdnu osmnáctiny a svátek:) Což je hlavní důvod, proč jsem na blog neměla čas, ale teď se pokusím doplnit všechny novinky, jak jen to půjde! :) Tak na mě prosím nezanevřete a dále sledujte The Carrie Diaries a novinky zde:)
Děkuji za pochopení, Vii :))

LAYOUT #2

31. ledna 2013 v 14:16 | Vii

Krásné odpoledne.
Všem, kteří úspěšně absolvovali první pololetí - či nějakou zkoušku na vysoké. Přeji mnoho úspěchů do dalších let :)
Dále bych se chtěla vyjáfřit k tomuto úžasnému layoutu, který udělala Cathrin. Tímto bych Ti chtěla ještě jednou poděkovat. Je opravdu krásný!:)
Dále můžete vidět v menu novou ikonku "extra". Rozhodla jsem se zavést zde různé soutěže v podobě duelů, módní policie apod.. Je to hlavně kvůli tomu, abychom navázali nějaký kontakt, aby Vaše komentáře nemuseli být jenom jednotvárné - třeba u fotografií. Takže bych Vám chtěla tímto dát prostor k vyjádření vlastního názoru:) Takže se těšte na pár novinek! :)

Zpráva pro affiliates

25. ledna 2013 v 10:44 | Vii

Jen jsem Vám chtěla oznámit, že asi tak první měsíc Vás nebudu třídit. Nejprve bych se d Vámi chtěla "seznámit" atd.. Takže zatím budete všichni v jedné skupině a pak půjdete buď do: Elite, Top, Regular..:)
Děkuji za spřátelení:)

NEWS

23. ledna 2013 v 18:01 | Vii


Zdravím, mám tu pár novinek..

Nejprve bych chtěla říct, že už pár dní tento blog nevlastní jeho zakladatelka Lissa, ale já - Vii. Jelikož už mám pár zkušeností s blogy, tak si myslím, že v tom nebudu tak moc ztracená a všechno by mělo v klidu "šlapat"..

Mým cílem je se soustředit hlavně na seriál jako takový a přidávat novinky ohledně seriálu až pak o jednotivých hercích. Sama si nejsem jistá, jak často tu budou přibývat novinky, nemám nějak extra moc času, ale budu se snažit, protože mě to baví. :)

Ke konci bych vám chtěla představit novou galerii blogu - gallery-tcd.blog.cz.
Plno tam toho chybí, ale snad ty základní fotky tam jsou..
Mějte se pěkně, xo Vii
 
 

Reklama