News TCD

01x05 DANGEROUS TERRITORY promo #2

9. února 2013 v 21:15 | Vii
Nový sneek peak k novému dílu, který uvidíme již toto pondělí/úterý.

01x04 FRIGHT NIGHT SNEAK PEEK#2

3. února 2013 v 20:36 | Vii
Přidávám dvě nová promo videa k zítřejší epizodě - Fright Night. Začínám se těšít stále více a více. Nejen, že uvidíme pěkně rozpustilou Larissu, ale zřejmě také i velký životní posun v životě Walta. :)


CARRIE & SEBASTIAN ON THE SET

3. února 2013 v 19:45 | Vii
Přidávám docela vtipné video z natáčení. Jedná se o onu slavnou líbací scénu uprostřed Manhattanu. Fotky naleznete zde.

SARAH JESSICA PARKER A CANDANCE BUSHNELL O SERIÁLU

29. ledna 2013 v 7:54 | Vii

"Myslím si, že je to skvělé, že lidé chtějí slyšet příběh o mladé Carrie, rozumím tomu. Peter Roth je chytrý, nadaný a vtipný a jsem si jistá, že seriál bude v dobrých rukou." Říká Sarah Jessica Parker o seriálu the Carrie Diaries.
Druhá kniha z dílny Candance Bushnell -Summer and the City: A Carrie Diaries- která vyšla v dubnu loňského roku, popisuje první výlet do New Yorku. "Zatím můžeme vidět rozdíly mezi knihou a seriálem. Jak jsem řekla, vždy musím začít úplně nanovo." Obě knihy o mladé Carrie se staly hity po celém světě.

JAK BUDE VYPADAT PRVNÍ SÉRIE, CO SE BUDE LIŠIT OD ORIGINÁLU A KDY PŘIJDE CARRIE O PANENSTVÍ?

28. ledna 2013 v 22:03 | Vii
Pěkný večer :) Přináším Vám dlouhý překlad informací, které nám tvůrci a herci poskytli na letošních TCA. Dočtete se zde, co by se mělo stát v první sérii a jak moc se budou lišit Sex ve městě, knihy a the Carrie Diaries.. Je to docela dlouhé a překládala jsem to sama, tak prosím o omluvu některých obratů v čj a pokud budete kopírovat tak se zdrojem, zabralo mi to skoro dvě hodiny:) Za článek děkuji - tvequals.com. Fotky z akce najdete zde.

Televizní kanál CW nově vysílá seriál The Carrie Diaries, který je o životě mladé Carrie - té ženy, která později vytvořila slavný sloupek 'Sex ve měste'. Všichni hlavní účinkující - AnnaSophia Robb, Austin Butler, Ellen Wong, Katie Findlay, Stefania Owen, Brendan Dooling, Chloe Bridges, Freema Agyeman, and Matt Letscher, a hlavní producenti Amy B. Harris, Josh Schwartz, Len Goldstein - a také autorka a zároveň producentka Candace Bushnell na letošním TCA odtajnili svým divákům a fanouškům, co by měli očekávat v první sérii.

Carrie nebude chtít prozradit svůj věk

Mladá Carrie žije život o dost starší dívky - aspoň z poloviny. Na otázku, jak se tohle všechno vyvine odpověděla producentka Amy B. Harris slovy "Jedná se o příběh dospívání, který je umocněn nadšením a zkušeností z Manhattanu, a právě tam bude skrývat svůj věk - například vtipy o krásné pleti jako miminko. Samozřejmě si budeme hrát s tím, jaký je odpovídající věk pro takovýto způsob/druh života. Takže se těšte na velké drama a doufejme také legrace, hlavně, až vše co tají jí 'bouchne' přímo před obličejem.

Samantha, Miranda and Charlotte budou určitě v seriálu..někdy

 
 

Reklama