Previews

01x07 Caught - Seznámení s dílem

24. února 2013 v 13:34 | Vii
Přináším další díl - Caught, který nám popisuje hlavní producentka Amy B. Harris. Již zítra vychází v USA, nenechte si ho ujít!:)
Dále bych Vám chtěla poděkovat za pěkné uvítání nové adminky - Diany:) Jak jste si všimli, moc to teď nezvládám a do toho jsem ještě chytla chřipku.. Těšte se na novinky a dále koukejte na Carrie Diaries!:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Tom se snaží sblížit se s Dorrit a vytvořit si s ní lepší pouto a pozve ji na společenskou událost. Což se nakonec ukáže jako jedna velká výzva i pro něho samotného. Larissa, která je pro Carrie vzorem ukáže a nabídne Carrie nové možnosti a Carrie bude muset učinit velká rozhodnutí."


01x06 ENDGAME - Seznámení s dílem

19. února 2013 v 14:58 | Vii
Každá rodina tráví Den Díkůvzdání jinak, ale tradice se dodržují a letos poprvé budou Carrie, Tom a Dorrit trávit Den Díkůvzdání bez jejich matky a manželky.
Toto je vůbec poprvé, kdy se Carrie pustila do vaření. Jestli jste si všimli, tak "velká" Carrie nerada vaří a vy se postupem času dozvíte proč tomu tak je..
Carrie je na začátku nového vztahu a zatím je velice nejistá. Ovšem její otec už pozval na večeři George a jeho matku a tohle není ideální začátek vztahu pro Carrie..Moc rychlé.

01x05 Dangerous Territory - Seznámení s dílem

9. února 2013 v 21:46 | Vii
Přináším další přepis nové epizody s názvem Dangerous Territory se kterou nás seznamuje opět Amy B. Harris.

"V této epizodě Carrie potká zábavného, krásného, nového kluka. To co na celém seriálu opravdu miluji je, že se snažíme odkrýt plno různých světů té doby a v této epizodě odkryjeme ten nejúžasnější, nejbáječnější a nejstrašidelnější. Život na Upper East Side. Je to svět ve kterém se Carrie ocitá poprvé. Tento svět diváci mohou znát z předešlé Gossip Girl. Ale v 80. letech to je jen takový náznak toho, co znáte z dnešní doby. Lidé byli posedlí uměním, život v ateliérech/penthousech (neznám přesný překlad do čj) se teprve začínal rozšiřovat. V této epizodě se také přímo střetnou Maggie a Donna LaDonna, protože se Maggie snaží být na straně Carrie."

01x04 Fright Night - Seznámení s dílem

1. února 2013 v 13:35 | Vii
Amy B. Harris, jedna z producentů nás opět senámí s novým dílem - Fright Night.
Zase je to plus minus přepis toho, co říká ve videu.:)

"Sebastian se s ní rozešel poté, když mu Carrie řekla, že našla jeho složku s právnickými spisy o které nevěděl ani Sebastian. Takže nastává trapný moment, když na sebe ve škole narazíte. Carrie se rozhodne utéci do New Yorku a to, co tam najde je možná ještě víc než čekala. Walt je velice rád, že může být Carriiným spolupachatelem na úžasné párty v Tribece. Ovšem na Walta samotného čeká na této párty výzva. Jedna z věcí, která se mi nejvíce líbí na této epizodě je, že je tu takové zvláštní a překvapivé spojení mezi Mouse a Sebastianem, které bude určitě pro diváky zábavné. Každopádně Mouse je na straně Carrie, jako každá dobrá kamarádka, ale mezitím poznává Sebastiana i z jiné stránky."

01x03 Read Before Use - Seznámení s dílem

25. ledna 2013 v 15:48 | Vii
Producentka a spolu-scénáristka Amy B. Harris nás seznámí s novým dílem the Carrie Diaries, který vyjde již toto pondělí.
Je to hrubší překlad toho, co říká ve videu.
"Má domácí vězení, její otec jí viděl, jak se v bazénu líbá se Sebastianem a je velice zklamaný. V podstatě jí řekl, že se se Sebastianem nesmí dál vídat. Carrie ví, že je to z nějakého určitého důvodu, ale otec jí odmítá sdělit jaký ten důvod je. V díle Read before Use se Carrie snaží zjistit, jaký je to důvod a jestli je správné se s ním vídat dál nebo poslechnout otce.
Walt si uvědomil, že už nechce být ve vztahu a Maggie se snaží uvědomit si, co to pro ní znamená, nebýt Waltova přítelkyně..
Mouse se rozhoduje, zda se má vrátit zpátky k Sethovi, poté co jí volal a řekl, že mu chybí. A ona tak trochu bojuje s tím, jak pojmenovat tento vztah, který už jednou ztroskotal."
 
 

Reklama