Quotes

QUOTE #7

8. února 2013 v 9:00 | Vii
Teď kratší, ale stejně dobrý citát. Myslím, že tenhle mi opravdu mluví z duše. Myslím, že nejde jen o strach, ale i nervozitu a podobné věci..

"Někdy je dobré se bát. Donutí tě to uvědomit si, že to, co se děje je opravdové."

QUOTE #5

3. února 2013 v 20:25 | Vii

A ještě jeden dost vtipný citát z minulého dílu. Tentokrát ho pronesla Maggie, když byla u Carrie doma s méďou pandou a snažily se mu přišít zpět hlavu.

"Ty jsi ztratila křečka? Já jsem ztratila přítele, takže víš jak mi je..Tak trochu."

Myslím, že je to zatím jeden z nějvtipnějších citátů, co zazněly v show. :)

"You lost your hamster? I lost my boyfriend, so you know what I'm feeling… Kind of."
-The Carrie Diaries, Maggie

QUOTE #4

2. února 2013 v 18:09 | Vii
Tenhle quote jsem našla na tumbleru a byl napsán na fotce. Takže jsem to jen přeložila. Sedí přímo na stres naší doby a scénáristé ho velice pěkně zakomponovali do seriálu.
"Někdy musíme prostě přestat přemýšlet nad minulostí, nesmíme si představovat dalekou budoucnost. Někdy musíme vypnout naše city, neměli bychom se sobecky rozhodovat. Měli bychom zvednout hlavu a nechat se životem unášet.."

QUOTE #3

1. února 2013 v 14:40 | Vii
Další hlášku ze seriálu jsem vybrala tuto. Myslím, že je zbytečné na něco si hrát a přetvařovat se, stejně se nálepka dřív nebo později odlepí..

"Momentálně má nálepka byla "Ohromně zlomené srdce". Je tu jedna věc, kterou si musíme zapamatovat - na nálepkách záleží jen tehdy, když je necháme nalepené."
"Right now, the label on me would say 'Heartbroken, extra-large.' But the one thing you have to remember about labels is they only matter if you let them stick."

QUOTE #1

28. ledna 2013 v 23:13 | Vii
Ráda bych sem přidávala vždy zajímavé texty, které zazněly v seriálu. Budou jednoduše nazvané "quotes". Některé nám určitě vykouzlí sarkastický úsměv na tváři a v hlavě se řekneme "ano, ano.." stejně jako tomu kolikrát bylo i ve sloupcích budoucí Carrie ze Sexu ve městě. Snad se některé budou líbit. Pod perexem najdete originál. Opět přeloženo mnou..


"Láska je něco, na co čekáme. Představujeme si náš první sex, první políbení, první slova "miluje tě", ale nikdy si nepředstavíme náš první rozchod, první zlomené srdce. Možná proto, že je to tak bolestivé si to pouze představit, je to ta bolest ze ztracené lásky, která nás utvoří v toho, kým opravdu jsme. Život se stane složitějším a plným sliby a možnostmi otevřít naše srdce novým začátkům, novým snům, novým místům. Věci už dávno nejsou pouze představami. Hledám samu sebe, kdo jsem byla a kdo chci být."


 
 

Reklama