Synopsis - 1.season

01x09 THE GREAT UNKNOWN

24. února 2013 v 14:15 | Vii

Carrie má na starost pohlídat Dorrit a ta se jí ztratí. Carrie se obrátí na Sebastiana, jedinou osobu, která může pomoci najít Dorrit. Mouse se oboří na Westa, populárního sportovce/skauta, který k jejímu neštěstí, sesadí Mouse z prvního místa ve třídě. Walt překvapí sám sebe, když se svěří nečekané osobě. Tom se ocitne v neprobádaném teritoriu, když přijde řeč na ženy. Proto se obrátí na Larissu, aby mu poradila.

01x08 HUSH HUSH

19. února 2013 v 16:12 | Vii
Za dva týdny se můžeme těšit již na osmou epizodu!:)

Carrie je nadšená, že opět stráví párty spolu s Larissou na Manhattanu. Užívá si noc a baví se s lidmi z populárního časopisu Interview, ale nečekané setkání promění její skvělou noc v propadák. Maggie a Mouse čelí Sebastianovi a vyzvídají, jestli stále ke Carrie cítí nějaké city. Doporučí mu, aby udělal velké gesto, jestli uvažuje nad tím, že by ji dostal zpátky. Harlan konečně přesvědčí Toma, aby s ním šel na dvojté rande. Budete překvapeni, co z toho vznikne. Zatímco Maggie hledá odvahu, aby Waltovi řekla o její utajovaném vztahu se Simonem - dříve než to řekne Donna LaDonna.

01x07 CAUGHT

7. února 2013 v 19:12 | Vii
Larissa, oslněna Carrieiným kreativním umem, nabídla Carrie stáž v časopisu Interview. Jenže Carrie je pevně rozhodnutá, jakým směrem by se měl její život upínat. Carrie pozve George (nový herec uvidíme ho v 5. Epizodě) na školní ples. V momentě, když Carrie navrhne, jestli by nemohli odejít z plesu dříve, George pochopí její záměry špatně a vezme situaci do svých rukou. Dorrit, která chodívala každý rok se svou matkou na balet Nutcracker, neochotně souhlasí a jde na balet s otcem. Mouse dostane z testu 2+ a viní za to Setha a jejich vztah. Donna LaDonna nachytá Maggie, jak podvádí Walta a vydírá jí tím, aby Mag držela Carrie od Sebastiana.

01x06 ENDGAME

2. února 2013 v 9:36 | Vii
Carrie se málem zblázní - vzala si do hlavy, že sama udělá večeři na Den díkůvzdání. A nebude nijak šetřit, hosty totiž nebudou jen její otec Tom a sestra Dorrit. Na večeři přijde i Carriin nový kluk George a jeho otec Harlan. Vzhledem k těmto okolnostem Carrie požádá Mouse o pomoc. Maggie je nadšená, že stráví Den díkůvzdání s rodinou Walta, ale úsměv jí zkamení, když se konverzace stočí k vysokým školám. Uvědomí si, že se zatím dostatečně nesoustředila na budoucnost. Sebastian ovšem zjistí, že jeho matka odjela z města se svým přítelem a jeho nechala na Den díkůvzdání samotného doma. Bude Carrie schopna uvařit večeři, kterou by ohromila rodinu, přítele a hlavně samu sebe? Jak se bude cítit pokud ta dívka, kterou viděla se Sebastianem bude Donna LaDonna? Kde by měla Maggie čerpat inspiraci pro své budoucí já?

01x05 DANGEROUS TERRITORY

24. ledna 2013 v 14:37 | Vii
Carrie během své stáže narazí na starého známého a dostane pozvánku na večeři a večírek k jeho matce, samozřejmě na Manhattanu. Její city k Sebastianovi jí zkříží cestu až když ho uvidí s jinou dívkou.. Mouse je nadšená, že je zpátky se Sethem, ale její obavy z toho, že bude špatná v posteli ji přivedou k Waltovi, kterého požádá o pomoc. Maggie narazí na Donnu LaDonnu a její přítele, ve svém oblíbené restauraci.Když Tom ztratí svůj snubní prsten, uvědomí si, že Harlan (nová postava) může být ta pravá k pozvání na rande..

01x04 FRIGHT NIGHT

24. ledna 2013 v 14:23 | Vii
Většinu času se Carrie snažila držet své dva světy odděleně. Mělo to pro ni smysl - být úplně otevřená o tom, kdo je by Larissu zřejmě vyděsilo, stejně tak by se mohla odcizit svým přátelům, kdyby jim vše řekla. To by úplně zničilo její sen o životě, který si pro sebe buduje. Ale co se stane, když se její dva světy protnou? Jeden jako oslňující noční život plný možností navázat vztahy a být úspěšná v tom, co vždy chtěla. Druhý jednotvárný život na předměstí, ale s dlouholetými přáteli a rodinou. Zdá se, že tohle nemůže dopadnout jinak než katastrofou..
4. února se můžeme těšit na Halloween! Tedy hlavně na Halloweenské párty.Carrie vezme Walta do Manhattanu a společně s Larissou se zúčastní divoké párty. Jenže noc se vyklube docela v propadák, protože Carrie se musí celý večer starat o Larissu a Walt prožije nepříjemnou zkušenost s jedním ze zúčastněních na večírku.. Zatímco je Carrie pryč, spojí se Maggie a Mouse, aby dělaly společnost Sebastianovi a udržely dobře rozehrané karty pro Carrie. Sice Donnu odmítl v country klubu, ale pořád je tu šance, že si dokáže vydobýt cestu do jeho srdce (a také kalhot), když Carrie není poblíž. Ale stojí to Carrie za to, aby byla ve vztahu s někým, když si není jistá, zda dotyčný její důvěru opětuje a nezradí ji?

DOWNLOAD

01x03 READ BEFORE USE

24. ledna 2013 v 13:30 | Vii
Poté, když Tom zakázal Carrie vídat se se Sebastianem, se Carrie snaží najít nějaký důvod, proč jí to zakázal a tak prohledá otcovy pracovní desky s papíry a soubory. Najde co hledala - zjistí znepokojující informace ze Sebastianovy minulosti. Rozhodne se říct Sebastianovi, co našla a je v šoku z jeho reakce. Maggie se rozhodne čelit rozchodu s Waltem jedinou cestou, kterou zná a najde útěchu v Dorrit. Zatímco Larissa vezme Carrie, Mouse a Setha na pobuřující, umělecké vystoupení do klubu v New Yorku, které je všechny nechá v rozpacích. Jak se bude dál vyvíjet vztah mezi Carrie a Sebastianem? Zamíchá kartami v seriálu nový herec?

VIDEA promo

01x02 LIE WITH ME

24. ledna 2013 v 12:21 | Vii
Věci se pomalu pro Carrie zlepšují, ale ztráta její matky stále moc bolí. Jejím novým zpestřením je Sebastian, bohatý kluk z plaveckého klubu, o kterého má Carrie zájem. Dalším rozveselením pro ni je, že se jí pomalu dostává šance žít svůj vysněný sen ve světě módy - díky interview pro Interview magazín, které jí domluvila Larissa Loughton. Zatímco ona se posouvá po malých krůčcích, její otec se odhodlá udělat jeden velký krok kupředu. Přijme fakt, že jeho manželka je nadobro pryč (jak už jste mohli vidět v prvním díle) a vyklidí její skříň a začne se k dcerám chovat přísněji - tuto roli zastávala hlavně jeho manželka. Ale co se stane, když holky nebudou tatínka poslouchat na slovo? Bude schopen je potrestat nebo se podívá do jejich sladkých očí a půjde dál?..

VIDEA promo

01x01 PILOT

24. ledna 2013 v 11:46 | Vii
Je rok 1984 a mladá Carrie Bradshaw míří do druhého ročníku stření školy. Mělo by to být období vzrušení, hledání a šance najít samu sebe - v pracovním/školním, společenském a milostném životě. Snění o budoucím životě mimo její rodné město Castlebury. Jenže vše se změnilo, když její matka zemřela. Zemřela v den, kdy se v květnu koná "Memorial Day"(=den za památku padlých mužů žen, sloužících v armádě USA). Což pro Carrie a její zbytek rodiny znamenalo léto plné smutku a žalu... Jakožto starší sestře se život změní z bezstarostného klidu na plnění povinností a pocitu nejistoty. Jak Carrie zvládne tak razantní změnu? Jak se vyrovná s tím, že prakticky ztratila zlomové léto svého života - její kamarádky se posunuly dál hlavně v milostných životech. Čekají ji ještě nějaká špatná překvapení?

VIDEA (promo)
 
 

Reklama